Dekoder audio PLA-NET (przetwornik DAD) firmy PLATAN służy do dekodowania i konwersji do postaci analogowej strumienia audio głosowych komunikatów informacji pasażerskiej dostarczanego z systemu CSDIP i następnie do przesłania go na wejścia wzmacniaczy zasilających linie głośnikowe na danej stacji czy przystanku kolejowym.

PLA-NET we współpracy z czujnikami hałasu otoczenia PLA-ANS umożliwia pełną korekcję sygnałów wejściowych oraz automatycznie dostosowanie sygnału
wyjściowego zależnie od poziomu hałasu w strefach rozgłoszeniowych.

Dekoder wraz ze wzmacniaczami mocy i głośnikami tworzy Megafonową sieć rozgłoszeniową.

Kontroler PLA-NET jest zgodny z wymaganiami PKP-PLK IPI-6.

 

  • Przygotowany do współpracy z protokołem CASDIP (2.1 lub wyższej) dla zapewnienia najwyższej jakości komunikatów głosowych dostarczanych z centralnego serwera PKP-PLK.
  • Układ wewnętrznego monitorowania urządzenia udostępnia informacje o zdolności lub niezdolności do obsługi żądań systemu CSDIP poprzez protokół SNMP.
  • Kontroler jest wyposażony w dwa liniowe wejścia audio oraz wejście mikrofonowe (Phantom 48V) z regulowaną czułością do detekcji sygnału audio nadawanego przez operatora i powiadamia subskrybujących klientów CSDIP o każdorazowej zmianie stanu.
  • Obsługa protokołu SIP 2.0 umozliwa współpracę z mikrofonami serii PLA-MIP, a wykorzystanie kodeków L16 zapewnia transmicję najwyższej jakości dzwięku.
  • Kontroler PLA-NET obsługuje do 16 wzmacniaczy PLA-AMP za pośrednictwem interfejsów PLA-LINK (cyfrowa transmisjia audio oraz cyfrowa sygnalizacjia kontrolna).
  • Możliwość podłączenia do 64 mikrofonów PLA-ANS monitorujących szum otoczenia.
  • Dodatkowo posiada 8 wyjść analogowach umożliwiających dołączenie wzmacniaczy pętli indukcyjnych.

Pliki do pobrania

Karta katalogowa PLA-NET

Karta katalogowa PLA-NET dla obiektów kategori D i niższej

Platan: Systemy audio Platan. Nagłośnienie dla kolei.
Zapraszamy pod nowy adres: https://www.platan.pl/audio