AXIOM Pro Audio

Z początkiem maja 2017 Platan został wyłącznym dystrybutorem na Polskę profesjonalnych systemów nagłośnieniowych firmy AXIOM.

AXIOM stanowi efekt szeroko zakrojonego programu rozwoju systemów dźwiękowych zgodnie z konkretnie zdefiniowanymi wymaganiami postawionymi przez profesjonalistów z branży audio z całego świata, a przeznaczonych do wykorzystania podczas koncertów, w instalacjach stałych i w systemach przenośnych.

Wysokiej jakości produkty AXIOM zostały zaprojektowane i są produkowane całkowicie we Włoszech. Łączą strzeżoną patentami wiedzę włoskich producentów przetworników głośnikowych, zaawansowaną elektronikę, najnowsze rozwiązania cyfrowe, wysokoefektywne procesy produkcyjne i kontroli jakości wprowadzone przez AXIOM, dając w efekcie niezrównaną jakość i najwyższą niezawodność.

Linia produktów AXIOM jest kompletna. Można z nich zbudować każdą potrzebną aplikację: nagłośnienie główne PA FOH (front of house) zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne, system monitorów scenicznych, dogłośnienie bliskiego pola. Doskonale sprawdzają się w stałych instalacjach w obiektach takich jak: hale widowiskowo sportowe, sale koncertowe, teatry, dyskoteki, kluby muzyczne, bary, domy kultury, oraz w instalacjach dedykowanych biznesowi.

Produkty AXIOM są wspierane przez wyspecjalizowaną sieć sprzedaży i wsparcia technicznego w ponad 120 krajach na całym świecie.

Zapraszamy na strony www firmy AXIOM: Axiom Professional Audio

Pobierz katalog produktów:

Axiom – Katalog
Seria AX800 – katalog